TK Severní Terasa - Tenis Terasa s.r.o.

Přejít na obsah

Tenis
Tenis patří k nejzajímavějším a nejrozšířenějším sportovním hrám. Je znám prakticky na celém světě a řídí se všude stejnými pravidly. Tenis lze provozovat jako závodní sport, ale i jako doplňkový sport či sport vhodný pro rekreaci, odpočinek, rekonvalescenci a pro lidi určitým způsobem tělesně oslabené. Tenis umožňuje pravidelný vydatný pohyb prováděný v prostředí s dostatkem zeleně a klidného prostředí. Hráči tenisu mohou být jakéhokoliv věku, výšky či pohlaví a ke hře stačí jeden spoluhráč. Tenis patří mezi sporty, které dokážou provázet člověka po celý život.

Děti a tenis
Při tenise dochází k malému počtu zranění a proto se řadí k nejvíce prospěšným sportům pro zdraví.
Pomáhá budovat sbedůvěru, vede děti k disciplíně, spoléhání jen na sebe, ale i k respektu k ostatním. Přináší fyzickou aktivtu a zábavu pro celý život.
Z hlediska praxe se ukazuje, že nejvhodnější je začít s tenisovou průpravou ve věku pěti až šesti let. Tento věk ovšem neznamená, že starší děti nemají možnost se stát dobrým tenistou.

Naše tenisová školička Severní Terasa nabízí tyto programy:
Pro nejmenší nabízíme tenisovou školičku každé úterý a čtvrtek od 16,30 – 17,30 hodin.
Pro větší děti středu od 16 – 17 hodin.
V případě indivuduálních poždavků jsme schopni vyjít vstříc většině vašich požadavků. U starších dětí s vyšší výkonností nabízíme možnost dalšího rozvoje prostřednictvím individuálních tréninků. V případě zájmu zajistíme i trénování o víkendech.

Naši trenéři:

Mgr. Petr Neuvirth
Kvalifikace:
FTVS – tělesná výchova a sport
1. trenérská třída ČTS
tel: 603 826 464


Návrat na obsah