O nás - Tenis Terasa s.r.o.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zdravíme všechny příznivce tenisu . Rádi bychom Vám představili naše  stránky, zkušenosti  a plány do budoucna. V  současné době provozujeme tenisové kurty na Severní Terase již  10. rokem. Od první sezóny kdy jsme provoz tenisu koupili  jsme provedli řadu změn . Stabilně 10 let provozujeme celoroční provoz, kdy v zimním období využíváme tenisovou přetlakovou halu na všechny 4 dvorce. Z důvodu celoročního provozu jsme byli nuceni změnit povrch hřiště , kdy jsme z klasické antuky přešli na tzv. umělou antuku (smash court popř. podobná konkurenční australská antuka). S odstupem 9 let provozu jsme rádi , že jsme zvolili právě tento povrch  neboť vlastnostmi je nejblíže klasické antuce a má několik nesporných výhod. Především hráči i po delší hře necítí bolesti kolen tak ja je tomu na jiných typech kurtů. Velice dobře se kurt chová po dešťových přeháňkách a je prakticky možné hrát ihned  bez špinavých míčů, obuvi a oblečení. Pravidelný skluz  povrchu Vám umožní stejný herni komfort jako na kvalitní antuce. Při hře je potřeba dbát na kvalitní obuv vhodnou pro tyto kurty . Z našich zkušeností můžeme vřele doporučit  obuv značky Yonex  řada Clay (obuv na antuku). V případě volby jiného vzorku obuvi může mít kurt  tendenci více klouzat , při náhlých změnách pohybu hráče. Veškeré příslušenství tj. tenisové rakety ,míče, boty můžete samozřejmě koupit u nás přímo. Další služby ,které Vám můžeme nabídnout je vyplétání tenisových raket na elektronickém stroji, tenisová škola pod vedením p. Neuvirtha (licence 1. trénerská třída), občerstvení na baru atp. .

Naši partneři, děkujeme.

INPEKO, spol. s r.o., NOESIS s.r.o., Pivovarská šenkovna, DAM Ústí nad Labem, s.r.o., SEVEROTISK s.r.o.,
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, 2H Holinger, s.r.o., CWS s.r.o., Martin Jelínek - Studio Jelínek

             

Jak se k nám dostanete ?

Trolejbusy č. 51 , 52 , 53 , 55 , 60 (stanice Větrná)

Autobus č.5 (stanice Větrná)

Pokud jedete vozem máme pro Vás k dispozici parkoviště s kapacitou 9 míst zdarma  za el. závorou (naproti tenisovému areálu). Kartu k závoře si můžete vyzvednout na recepci (nastálo) oproti 120Kč (záloha při ztrátě karty).

Provozuje:

Tenis Terasa s.r.o.
Roháčova 188/37, Praha 3, 130 00
IČO:28202813
DIČ:CZ28202813
č.ú.
3297536001/5500
tel. +420 736 266 266

Provozovna:
Tenis Terasa
Mezní ul. (bez popisného čísla)
Severní Terasa 400 11
e-mail: tenis@sportusti.cz
www.sportusti.cz  www.tenisterasa.cz
Česká republika


GPS 50°41'07" severní šířky, 14°01'32" východní délkyOtevírací doba:
Po-Ne 08:00-22:00


 

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky